Užitečné odkazy k řešení osobních problémů

Užitečné odkazy k řešení osobních problémů
27. 10. 2019 Poradna, Řešení osobních problémů Poradenské centrum

Máš problémy s kamarády, s přítelem (přítelkyní), s učitelem nebo vychovatelem? Trápí Tě něco? Bojíš se něčeho? Ubližuje Ti někdo? Nevíš si rady nebo prostě jen nerozumíš nějakému pojmu a potřebuješ se něco dozvědět (šikana, diskriminace, násilí, závislost, sexuální problémy, mentální anorexie…)?

Našli jsme pro Tebe několik jednoduchých internetových stránek, ve kterých se budeš jistě dobře orientovat. Tyto odkazy jsou vybrány z různých oblastí a nabízejí Ti tak mnoho odpovědí na Tvé otázky. Nenajdeš-li svou odpověď, obrať se na nás, jsme tu od toho, abychom Ti poradili s čímkoliv.

Užitečné odkazy:Sdílejte článek:
O autorovi
Poradenské centrum Poradenské centrum pomáhá připravovat děti a mladé lidi z ústavních zařízení nebo v pěstounských rodin na těžkou životní situaci spojenou s odchodem do samostatného života. Naše práce je zaměřena na celkový rozvoj osobnosti dětí. Poskytujeme poradenství, vzdělávací aktivity, nácvik dovedností a další sociálně terapeutické aktivity. Důraz je kladen na vytváření bezpečného, dostupného prostředí a důvěru mezi pracovníky a dětmi.