Podpořte nás

Podpořte nás

PROČ NÁS PODPOŘIT?

Umíme pomáhat: Již 27 let nabízíme pomocnou ruku dětem, mladistvým, dospělým a seniorům. Jsme jedna z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji a máme mnohaleté zkušenosti. Výsledky naší práce se dotýkají i Vás.

Poskytujeme kvalitní služby: Jsme nositelem Ceny kvality v sociální péči. Každoročně jsme podrobováni mnoha kontrolám, a to vždy s bezchybným výsledkem. Naší pomoci ročně využije více než 1700 lidí.

Potřebujeme podporu: Abychom mohli i nadále poskytovat kvalitní služby, potřebujeme finanční zajištění. S Vaší pomocí můžeme dosahovat lepších výsledků i nových cílů.

Přijďte se přesvědčit: V případě, že uvažujete nad darováním a chcete vědět, jak budou Vaše peníze využity, přijďte nás navštívit. Rádi Vás přivítáme a zodpovíme Vaše dotazy.

Péče o dárce:
Bc. Zuzana Tvrdíkovázuzana.tvrdikova@pestalozzi.cz, tel. 725 405 251


JAK NÁS PODPOŘIT?

Odeslání finančního daru nebo možné nastavení trvalého příkazu přímo ve Vaší bance nebo internetovém bankovnictví. Převod nastavte ve prospěch našeho dárcovské účtu č. 290 490 3359 / 0800 vedeného u České spořitelny.

Na portálu Darujme.cz můžete využít online platební bránu a zvolit mezi jednorázovým či pravidelným přispíváním naší organizaci.

 


Chcete poslat jednorázovou DMS?

Podle vašeho výběru zašlete dárcovskou SMS v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč.  Stačí na číslo 87 777 poslat SMS ve tvaru:

DMS PESTALOZZI 30
DMS PESTALOZZI 60
DMS PESTALOZZI 90

Naše Centrum tak obdrží dar ve výši 29, 59 nebo 89 Kč.

Chcete naše Centrum podporovat dlouhodobě?

Pomocí SMS zprávy můžete nastavit pravidelné měsíční odesílání částky 30, 60 nebo 90 Kč. Naše Centrum tak obdrží každý měsíc dar ve výši 29, 59 nebo 89 Kč. Stačí na číslo 87 777 poslat SMS ve tvaru:

DMS TRV PESTALOZZI 30
DMS TRV PESTALOZZI 60
DMS TRV PESTALOZZI 90

Váš úmysl tak bude platný až do chvíle, kdy se rozhodnete pravidelné darování přerušit. Pro přerušení dlouhodobé podpory odešlete SMS ve tvaru STOP PESTALOZZI na číslo 87 777.

Službu Dárcovské SMS zajišťuje Fórum dárců

 

Děkujeme, Vaše podpora je pro nás důležitá. 

Na Vaše dary vám vystavíme platnou darovací smlouvu. Hodnotu vašeho daru si tak můžete odečíst ze svého základu daně z příjmů (kontaktujte nás, rádi Vám poradíme).