Podpořte nás

Podpořte nás

PROČ NÁS PODPOŘIT?

Umíme pomáhat: Již 27 let nabízíme pomocnou ruku dětem, mladistvým, dospělým a seniorům. Jsme jedna z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji a máme mnohaleté zkušenosti. Výsledky naší práce se dotýkají i Vás.

Poskytujeme kvalitní služby: Jsme nositelem Ceny kvality v sociální péči. Každoročně jsme podrobováni mnoha kontrolám, a to vždy s bezchybným výsledkem. Naší pomoci ročně využije více než 1700 lidí.

Potřebujeme podporu: Abychom mohli i nadále poskytovat kvalitní služby, potřebujeme finanční zajištění. S Vaší pomocí můžeme dosahovat lepších výsledků i nových cílů.

Přijďte se přesvědčit: V případě, že uvažujete nad darováním a chcete vědět, jak budou Vaše peníze využity, přijďte nás navštívit. Rádi Vás přivítáme a zodpovíme Vaše dotazy.

Péče o dárce:
Bc. Zuzana Tvrdíkovázuzana.tvrdikova@pestalozzi.cz, tel. 725 405 251


JAK NÁS PODPOŘIT?

Přihlaste se přes smartbanking ke svému účtu a zvolte možnost platby QR kódem. Po načtení příslušného QR kódu se Vám vygeneruje platební příkaz ve výši 200 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč, který pak odešlete ve prospěch Centra J. J. Pestalozziho, č. účtu pro QR platby 428 968 1369/0800.

Výši daru si můžete v příkazu snadno změnit. 

QR kód pro dar 200 Kč QR kód pro dar 500 Kč QR kód pro dar 1000 Kč
dar 200 Kč dar 500 Kč dar 1000 Kč

Na portálu Darujme.cz můžete využít online platební bránu a zvolit mezi jednorázovým či pravidelným přispíváním naší organizaci.

 

 

Odeslání finančního daru nebo možné nastavení trvalého příkazu přímo ve Vaší bance nebo internetovém bankovnictví. Převod nastavte ve prospěch našeho dárcovské účtu č. 290 490 3359 / 0800 vedeného u České spořitelny.

 

 

Děkujeme, Vaše podpora je pro nás důležitá. 

Na Vaše dary vám vystavíme platnou darovací smlouvu. Hodnotu vašeho daru si tak můžete odečíst ze svého základu daně z příjmů (kontaktujte nás, rádi Vám poradíme).

Odesláním daru pro naše Centrum souhlasíte se zpracováním osobních údajů.